📢 Z dôvodu čerpania celozávodnej dovolenky je náš e-shop zatvorený do 6.8.2023.. Ďakujeme za pochopenie. Tím Sponožkuj sa 📢

FAQ

V tejto sekcii nájdete najčastejšie kladené otázky. Ak ste nenašli informáciu, ktorú hľadáte, kontaktujte nás priamo.

Samozrejme, pohráme sa s dizajnom na akúkoľvek príležitosť, či už ponožky na svadobné fotenie, rôzne akcie, konferencie, či agility show. Predstavivosti sa medze nekladú. Napíš nám.

Jasnačkovo, momentálne sú dizajny s dvomi tvárami k dispozícii v sekcii VALENTÍN. Čoskoro pribudne viac možností.

Nope, veruže sa nemýliš. Toto nie sú 100% bavlnené ponožky a práve vďaka tomu ponúkajú prakticky neobmedzené dizajnové možnosti. Pri bavlnených ponožkách sú určité obmedzenia, či už vo farebnosti, alebo úplete – my si s týmto lámať hlavu nemusíme. My využívame kombinované zloženie: 67% polyester, 28% bavlna, 5% spandex.

Keďže vyrábame personalizované ponožky, zobrazenie presnej podoby vašej budúcej ponožky bohužiaľ nie je možné. Všetky fotografie sú spracovávané manuálne.


Ak si zvolil/a platbu na dobierku na ponožkách začíname pracovať hneď po obdržaní objednávky a ponožky expedujeme najneskôr do 5 pracovných dní.

Ak si zvolil/a prevod na účet na ponožkách začíname pracovať hneď po obdržaní platby a ponožky expedujeme najneskôr do 5 pracovných dní.

Pri zaslaní Slovenskou poštou využívame II. triedu s dodacou lehotou 2 pracovné dni. Za zdržanie dopravy nezodpovedáme.

Pri zaslaní cez DPD je doručenie na nasledujúci pracovný deň. Za zdržanie dopravy nezodpovedáme.

Podrobný popis toho, ako má fotografia vyzerať nájdeš tuto.

NIE. My si nahratú fotografiu spracujeme sami. Prosím nenahrávajte len vaše orezané tváre.